Waar in de productieketen kan de prestatie worden verbeterd?

De meest complete duurzaamheidsscan voor autobedrijven

De verwijderingsbijdrage heet voortaan recyclingbijdrage

Duurzaamheid op elke straathoek

Instituut voor Duurzame Mobiliteit (IvDM) gaat samen met ARN

ARN Recycling Services

Hoe ga je als bedrijf effectief om met afval en energie? Door hier bewust en slim mee om te gaan ontlast je zowel het milieu als de portemonnee. Het produceren van afval is onvermijdelijk, maar dit hoeft geen last te vormen. Een gestructureerd afvalbeheer start bij het beheersen van vrijkomende afvalstromen en de afvoer hiervan. Veel bedrijven hebben echter niet de kennis en de tijd om dit reguleren.

ARN Recycling Services zorgt ervoor dat uw afval geen uitdaging wordt.

Meer weten?

Laatste nieuws

Gebruik term recycling

04-04-2013

ARN gebruikt richting het algemene publiek de term recycling altijd als verzamelbegrip voor de milieuprestatie op autowrakken. Dit is in de volksmond een bekend begrip.

Lees meer

Nederland koploper in autorecycling: 95% van autowrak gerecycled

06-03-2013

In 2011 heeft Nederland een recyclingpercentage van 96,2% van de in Nederland afgedankte auto’s gerealiseerd. Daarmee behoren we tot de koplopers in Europa.

Lees meer