Medewerkers


Martijn Boelhouwer

Martijn Boelhouwer

Manager Communicatie
martijn.boelhouwer@arn.nl
(06) 22 30 51 68
LinkedIn

Miranda Boeting

Miranda Boeting

Project co-ordinator
miranda@ivdm.nl
LinkedIn

Rosalina Buis

Rosalina Buis

Medewerker binnendienst
rosalina.buis@arn.nl
(020) 301 09 18
LinkedIn

Arie de Jong

Arie de Jong

Algemeen Directeur
arie.dejong@arn.nl
(020) 301 09 07
LinkedIn

Marco Gruter

Marco Gruter

Business Controller
marco.gruter@arn.nl
(06) 45 59 03 09
LinkedIn

Patrick Heeman

Patrick Heeman

Financieel medewerker
patrick.heeman@arn.nl
(020) 301 09 16
LinkedIn

Femke Jacobs

Femke Jacobs

Communicatie Adviseur
femke.jacobs@arn.nl
(020) 565 06 95
LinkedIn

Janet Kes

Janet Kes

Manager Corporate & Public Affairs
janet.kes@arn.nl
(06) 27 07 35 78
LinkedIn

Pieter Kuiper

Pieter Kuiper

Senior projectleider
pieter.kuiper@arn.nl
(06) 29 56 58 00
LinkedIn

Marcel Leuven

Marcel Leuven

Technisch medewerker
marcel.leuven@arn.nl
(06) 52 09 65 29
LinkedIn

Martijn Metzelaar

Martijn Metzelaar

Projectmanager ICT
martijn.metzelaar@arn.nl
(020) 301 09 01
LinkedIn

Angelina Molenaar

Angelina Molenaar

Juridisch Adviseur
angelina.molenaar@arn.nl
(06) 44 63 30 78
LinkedIn

Ingrid Niessing

Ingrid Niessing

Financieel directeur
ingrid.niessing@arn.nl
(020) 301 09 17
LinkedIn

Willem Nuiten

Willem Nuiten

Accountmanager buitendienst
willem.nuiten@arn.nl
(06) 52 09 65 34
LinkedIn

Kelley-Joy Peijsel

Kelley-Joy Peijsel

Operations Controller
Kelley-Joy.Peijsel@arn.nl
(020) 301 09 11
LinkedIn

Dolf Teuwen

Dolf Teuwen

Programmamanager Erkend Duurzaam
dolf@ivdm.nl
(06) 35 12 23 32
LinkedIn

Ella Theunissen

Ella Theunissen

Ketenmanager
ella.theunissen@arn.nl
(020) 565 06 84
LinkedIn

Hector Timmers

Hector Timmers

Projectleider
hector.timmers@arn.nl
(06) 46 23 29 70
LinkedIn

Barend Ubbink

Barend Ubbink

Consultant
barend.ubbink@arn.nl
(06) 52 09 65 30
LinkedIn

Marco van de Goor

Marco van de Goor

Manager Finance en Controlling
marco.vandegoor@arn.nl
(06) 33 66 25 09
LinkedIn

Hans van de Greef

Hans van de Greef

Directeur PST-fabriek
hans.vandegreef@arn.nl
(06) 47 48 57 57
LinkedIn

Jos van den Broek

Jos van den Broek

Manager ARN Sustainability
jos.vandenbroek@arn.nl
LinkedIn

Gert-Jan van der Have

Gert-Jan van der Have

Projectleider
gertjan.vanderhave@arn.nl
(06) 44 12 99 44
LinkedIn

Rob van der Linden

Rob van der Linden

Projectleider
rob.vanderlinden@arn.nl
(06) 52 09 65 26
LinkedIn

Marcel van der Veer

Marcel van der Veer

Manager Kwaliteit, Logistiek & Milieu en Manager HRM ARN Recycling
marcel.vanderveer@arn.nl
06 42 40 47 46
LinkedIn

Erik van der Zwet Slotenmaker

Erik van der Zwet Slotenmaker

Accountmanager buitendienst
erik.vanderzwet-slotenmaker@arn.nl
(06) 52 09 65 25
LinkedIn

Aarnout van Duuren

Aarnout van Duuren

Manager ARN Auto Recycling
aarnout.vanduuren@arn.nl
(06) 29 56 58 01
LinkedIn

Karin van Kooij

Karin van Kooij

Medewerker binnendienst
karin.vankooij@arn.nl
(020) 301 09 00
LinkedIn

Arjan van Lienen

Arjan van Lienen

ICT-manager
arjan.vanlienen@arn.nl
(06)19 62 22 75
LinkedIn

Martijn van Zuijlen

Martijn van Zuijlen

Assistent Controller
martijn.vanzuijlen@arn.nl
(020) 565 06 83
LinkedIn

Allard Verburg

Allard Verburg

Manager Business Development
allard.verburg@arn.nl
(06) 52 09 65 33
LinkedIn

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief

ARN

Postadres
Postbus 12252
1100 AG Amsterdam Zuidoost

T – (020) 6613181
E – info@arn.nl

Bezoekadres
De Entree 258
1101 EE Amsterdam Zuidoost

ARN Recycling

Post- en bezoekadres
Biezenwei 3
4004 MB Tiel

T – (0344) 636850
E – info@arn.nl